O mnie

Cześć! Miło, że wpadłeś. Wszedłeś tu bo chciałeś dowiedzieć się czegoś więcej o mnie? Służę wyjaśnieniem.

Nazywam się Radosław Ganczarek. Od ponad dziesięciu lat siedzę w temacie gier fabularnych, głównie w roli mistrza gry. Pracuję jako programista, więc jestem nerdem do kwadratu. Oprócz zainteresowań oczywistych dla nerdów (rpg, książki, gry, prorgramowanie, Linux etc.) lubię też:

  • improwizację (nie tylko na sesji) – głównie bawiąc się ze znajomymi w gry w Whose Line is it Anyway, ale miałem też dwa występy na scenie w Pubie Wędrówki ze znajomym prowadzącym fanpage Improwizorka.
  • grę na gitarze – co nie powinno być dla Was zaskoczeniem. Oprócz erpegowych piosenek gram piosenki turystyczne i poezję śpiewaną, głównie dla siebie i znajomych. Dopiero dzięki erpegowym piosenkom wyszedłem z gitarą do ludzi.
  • żeglarstwo – w młodości sporą część każdych wakacji spędzałem na żaglach aż w pewnym momencie miałem tego dość. Kilka lat temu dopadła mnie nostalgia i znów co roku jeżdżę na Mazury. Mam za sobą również jeden rejs morski w Chorwacji i na jednym nie zamierzam poprzestać.
  • góry – czasem trzeba ruszyć się sprzed kompa i zobaczyć jak wygląda świat, ale ze względu na swoją kondycję nie jestem hardkorowym wspinaczem i taternikiem a raczej dolinołazem, który spacer po górach lubi zakończyć obowiązkowym wyciem piosenek przy ognisku.