PMM – Ostatnia prosta

Witaj graczu (lub graczko), bo zakładam, że skoro dotarł do Ciebie ten post, to zdarzyło ci się kiedyś zagrać w mojej sesji. Jeśli jednak trafiłeś tu z Internetu i nigdy u mnie nie grałeś, to tym razem niestety nie jest to post kierowany do Ciebie. Wracając – drogi graczu (graczko) – chciałbym prosić Cię o pomoc. Za dwa miesiące odbędzie się tegoroczny Puchar Mistrza Mistrzów, w którym to zamierzam wziąć udział i wyjść chociaż z elimicjacji totalnie zmieść moich konkurentów. Dlatego już od jakiegoś czasu we współpracy z moimi graczami (być może również z Tobą) pracuję nad tym, aby moje sesje stawały się coraz lepsze. Teraz, gdy zostały już tylko dwa miesiące, czas na wyprostowanie ostatnich niedoróbek i udoskonalenie do perfekcji tego co robię całkiem nieźle. W tym celu będę potrzebował odrobinki Twojego czasu.

Stworzyłem formularz, w którym zbieram opinie na temat mojego prowadzenia i chciałbym, abyś poświęcił(a) chwilę na wypełnienie go w oparciu o moje sesje w ostatniego roku, w których mogłeś/aś uczestniczyć. W ten sposób bardzo pomożesz mi w osiągnięciu mojego celu, więcej nawet – jeśli mi się uda, będzie to nasze wspólne osiągnięcie. W końcu ciężko stać się dobrym mg bez graczy :)

Jeśli w czasie wypełniania formularza najdą Cię jakieś inne pomysły odnośnie uwag albo pochwał do mojego prowadzenia albo jeśli coś w formularzu będzie niejasne, to nie wahaj się napisać do mnie ne fejsie mejlu albo nawet zadzwonić. Chętnie przyjmę wszelką formę dodatkowej krytyki.

Jeśli więc chcesz wziąć ze mną udział w tej wspaniałej przygodzie jaką jest Puchar Mistrza Mistrzów, to zapraszam do FORMULARZA. Wszystkie Twoje uwagi zostaną wysłuchane i przeanalizowane.

Dzięki!

PS. Pełny tekst kryteriów oceniania Pucharu znajduje się na jego stronie.


Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/deploy/radowit.net/radowit.net/cgi/wp-includes/functions.php on line 3830