Zmiana nazwy

Witajcie!

Około jedenaście-dwanaście lat temu, mniej więcej wtedy gdy zainteresowałem się erpegami, zacząłem używać w internecie nicka „dreamwalker” i niedługo później zakupiłem domenę „dreamwalker.pl”, aby trzymać na niej jakąś swoją stronę. Znajdowały się tam różne różności – fora internetowe, blogi, jakieś inne projekty, których w tej chwili nie pamiętam.

Ostatnio jednak doszedłem do wniosku, że trzeba coś zmienić w tej kwestii. Nie chciałem jednak przybierać nowego pseudonimu a jedynie pozbyć się starego. Wiem, że wciąż masa ludzi będzie mnie nazywać „dream” albo „dw”, zostaną loginy na forach i stronach, ale od czegoś trzeba zacząć :)

Nowa nazwa bloga – Radowit – odnosi się tylko do bloga i nie będę jej raczej używał gdzie indziej, chyba że będzie to jakoś związane z prowadzeniem tej strony. Dla przykładu zmieniłem nazwy moich kont na Instagramie i Twitterze na @radoslaw_jan.

Myślę też nad stworzeniem strony osobistej z prawdziwego zdarzenia pod adresem radoslaw.ganczarek.in i możliwe, że już w te wakacje się za to zabiorę.

Zmiana nazwy bloga niesie ze sobą jeszcze jedną rzecz. Wcześniej chciałem pisać go w dwóch językach pod dwoma różnymi adresami (dreamwalker.pl i dreamwalker.in). Po polsku o erpegach, po angielsku o programowaniu i IT, ale uznałem że z moim tempem pisania dwa blogi to trochę za duże rozdrobnienie. Dlatego teraz wszystkie moje teksty, związane z czymkolwiek, będą lądować tu. Erpegi, programowanie, Linux, czasem może jakaś relacja z podróży albo przemyślenia różne. Zobaczymy jak to się sprawdzi, w razie czego zawsze można obserwować tylko jedną kategorię.

Kończąc życzę Wam miłego dnia i zapraszam wkrótce bo kolejne notki już się piszą :)

W przygotowaniu mam post o Wiedźminie (grze komputerowej), o tym jak zostać „komputerowym geniuszem” i moich przemyśleniach o rekrutacji w IT.

Stay tuned!